Stylové ubytování v Rokytnici nad Jizerou

Během celého roku Vám nabízíme komfortní ubytování s celkovou kapacitou až 26 lůžek. Každé patro disponuje až 13ti lůžky v několika pokojích a vlastní společenskou místností. Ubytovat se u nás tedy mohou jak rodiny, nebo dvě skupiny, které spolu sdílí pouze chodbu, dětský koutek a lyžárnu, tak jedna velká parta v celé chalupě. Poloha chalupy je ideální pro milovníky aktivní dovolené a zejména lyžování. 


V přízemí se nacházejí  dva 6-lůžové pokoje s možností jedné přistýlky.

V patře se nacházejí tři 4-lůžkové apartmany s možností jedné přistýlky.Dva šestilůžkové pokoje s možností jedné přistýlky. Nachází se v přízemí chalupy. Každý disponuje sociálním zařízením a televizí. K těmto pokojům přísluší velká, plně zařízená kuchyně s posezením, televizí a výčepním zařízením, kam si můžete od nás objednat např. soudek oblíbeného piva. Máte zde i šipky a různé společenské hry. 


 Tři čtyřlůžkové apartmány najdete v patře chalupy. Všechny apartmány disponují sociálním zařízením, televizí, kuchyňským, plně vybaveným koutem a jídelním posezením.


K dispozici jsou různé společenské hry, zaházíte si šipky, zahrajete stolní fotbálek. V letních měsících se vaše malé ratolesti mohou vyřádit venku na dětském hřišti, kde je čekají nejen houpačky, ale celá zábavná multifunkční aréna s prolézačkami, lanovými atrakcemi , domečkem a skluzavkou. Při nepřízni počasí, v zimě, nebo večerních hodinách přijde vhod dětský koutek, kde si každý malý šikula najde to své...

V zimních měsících jistě oceníte společnou lyžárnu s vyhřívanými sušáky na boty, která v letních měsících slouží např. jako úschovna kol. 
 Vrchní společenská místnost svou velikostí může sloužit i v případě pronájmu celé chalupy jednou skupinou např. ke konání různých akcí , teambuildingů, nebo společnému posezení apod. Je také vybavena výčepním zařízením s dvěma kohouty, do kterého si můžete zakoupit u nás soudek piva, nebo limonády dle aktuální nabídky. 


V letních měsících si můžete naplánovat např. grilování, neboť vedle venkovního posezení s výhledem na panorama horských štítů je k dispozici ohniště s grilem.


V zimním období po aktivně stráveném dni přijde vhod milovníkům saunování bezplatný vstup do stylově vyhotovené relax místnosti se společnou samoobslužnou  saunou, odpočinkovým posezením a otužilci mohou prověřit svou odvahu v bazénku, do kterého celoročně přitéká voda přímo z horského pramene.

Fantastická strategická pozice chalupy Vás vyžene na toulky po bližším i vzdálenějším okolí. Nabízejí se rodinné či romantické procházky, houbaření, turistika, poznávání přírodních krás, atrakcí a památek. Fanoušci zimních sportů ocení zasněžené kopce přilehlých lyžařských středisek, kterých je u nás opravdu nepočítaně.

Pevně ​​věříme, že dovolená strávená v Chalupě u Bobra bude jednou z Vašich nejmilejších, kde si odpočinete a ještě dlouho na nás budete s úsměvem vzpomínat! Už teď se těšíme na Vaši návštěvu!